Szkolenia E-LEARNING realizowane samodzielnie

E-learning (inne nazwy to self-learning lub self-space) jest jedną z form nauczania, wykorzystującą rozwój i możliwości techniki oraz dostępność usług IT, a w szczególności Internetu. Pozwala na ukończenie szkolenia bez konieczności fizycznej obecności w sali wykładowej, co dla wielu osób jest barierą i dodatkowym kosztem. Pozwala na pełną niezależność od terminów, nie trzeba czekać aż zbierze się grupa, a szkolenie można zacząć realizować od razu!

Szkolenie może być uruchamiane na dowolnym urządzeniu spełniającym minimalne wymagania techniczne takim jak komputer, laptop, tablet, smartfon czy inne.

Taka forma szkolenia pozwala na pełne dysponowanie swoim czasem. Dostęp do szkoleń 24/7 oraz wielokrotne powtarzanie modułów szkoleniowych daje uczestnikowi szkolenia całkowitą dowolność w zarządzaniu czasem i decydowaniu, kiedy można poświęcić go na naukę.

Szkolenia e-learningowe posiadają swoje specyficzne cechy, między innymi tworzenia takich szkoleń. Profesjonalny lektor, ciekawa grafika, interakcja z użytkownikiem to cechy, które wciąż podnoszą jakość szkoleń e-learningowych.

Ukończ akredytowane szkolenie i zdaj egzamin kiedy chcesz!

W dowolnym czasie, miejscu i na dowolnym urządzeniu możesz korzystać z prezentowanej wiedzy przygotowując się do egzaminu, który też zdasz zdalnie w terminie wybranym przez siebie!

ZALETY E-LEARNINGU

  • Jedną z największych zalet jest to, że szkolić się można w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca. Można uczyć się we własnym tempie, bez konieczności dopasowywania się do ścisłych ograniczeń czasowych w szkoleniu tradycyjnym lub do innych uczestników kursu. Nie ma potrzeby fizycznej obecności co pozwala oszczędzić czas i lepiej dopasować plany uczestnika.
  • Możliwość wielokrotnego powtarzania fragmentów szkolenia, aż do pełnego opanowania materiału. Ponowne odtwarzanie ćwiczeń i testów, aż do uzyskania przekonania, że dany materiał nie będzie przeszkodą na egzaminie.
  • Dzięki ewaluacji i ocenie szkoleń przez uczestników, jakość szkolenia jest nieustannie dopasowywana, tak aby w maksymalnym stopniu spełnić wymagania uczestników szkolenia.
  • Niezależność od innych kursantów – nieśmiałość i obawa wynikająca z braku doświadczenia nie ma wpływu na przyswojenie wiedzy merytorycznej, brak czynnika powodującego dominację lub alienację uczestników w grupie ze względu chociażby na wiek czy doświadczenie zawodowe.
  • No i oczywiście niezaprzeczalna zaleta e-learningu – to samo szkolenie, z tym samym egzaminem potwierdzającym umiejętności możesz mieć dużo taniej ! Ceny szkoleń e-learningowych , ze względu na brak kosztów wynikających z korzystania z sali szkoleniowej, wynagrodzenia trenera są czasem kilkukrotnie niższe niż cena szkoleń tradycyjnych.