O firmie

Future Think powstała z pasji doświadczonych menedżerów, konsultantów i trenerów biznesu, zajmujących się zarządzaniem projektami i prowadzących własne firmy od wielu lat. To co nas wyróżnia na tle konkurencji to:

Innowacyjność

Jako jedyna firma w Polsce oferujemy w pełni akredytowane szkolenia z metodyki PRINCE2 oraz Agile PM w postaci e-learningowej.

Profesjonalizm

Nasze szkolenia są tworzone przez specjalistów. Wychodzimy z założenia – Jak coś robisz rób to najlepiej jak potrafisz.

Indywidualne podejście

Wspieramy KAŻDEGO uczestnika naszych szkoleń, traktując go jako partnera, dostrzegając jego potrzeby i oczekiwania.

Elastyczność

Słuchamy naszych klientów. Dopasowujemy naszą ofertę do oczekiwań i nieustannie ją ulepszamy.

Nasze akredytacje

0000_Vector-Smart-Object.png

Zobacz certyfikat:

Certyfikat ATO Agile PM

AGILE Project Management  jest  jednym z najnowocześniejszych podejść do zarządzania projektami. Opiera się na tzw. zwinnej filozofii pracy zespołu. Koncentruje się na rozwoju rozwiązania w sposób iteracyjny.

Podejście to jest koncepcją bardzo praktyczną ze względu na swoją elastyczność, prosty proces, łatwe do zastosowania praktyki, optymalną strukturę produktów i bardzo efektywnie zdefiniowane role.

Agile PM stosuje się zwłaszcza w inicjatywach, w których ze względów biznesowych nie jest możliwe przekroczenie terminu dostarczenia finalnego produktu, a koszt nie może być większy niż ten, który pierwotnie zaplanowano.

Zwinne podejście do projektów zakłada przede wszystkim bliską pracę z klientem i wręcz – kulturę jednego zespołu. Ponadto filozofia ta bardzo mocno akcentuje konieczność ustalania priorytetów podczas planowania, co ma zagwarantować zaspokojenie potrzeby biznesowej.

Znajomość Agile Project Management poświadczana jest międzynarodowym certyfikatem na poziomie Foundation i Practitioner.

Certyfikaty te potwierdzają profesjonalizm osób realizujących projekt w różnych rolach, takich jak m.in. Sponsor Biznesowy, Kierownik Projektu, Analityk Biznesowy, czy też Zespół Rozwoju Rozwiązania.

W wielu innowacyjnych przedsiębiorstwach certyfikat Agile PM jest często podstawowym warunkiem angażowania pracowników w przedsięwzięcia projektowe.

Metodyka PRINCE2

Zobacz certyfikat:

Certyfikat ATO PRINCE2

Metodyka PRINCE2® jest jednym z najbardziej znanych klasycznych podejść do zarządzania projektami. Buduje pełną kontrolę zarządczą projektu, chroniąc założenia biznesowe przedsięwzięć.

Została opracowana na doświadczeniach zebranych podczas realizacji tysięcy projektów na całym świecie i nieustannie ewoluuje, aby spełniać wymagania bieżących potrzeb projektowych.

Jest uniwersalnym narzędziem, niezależnym od rodzaju organizacji, projektu, wielkości czy też stopnia skomplikowania.

Definiuje strukturę zarządczą, która przy jednoczesnym zaangażowaniu w podejmowanie decyzji w projekcie, z drugiej strony ogranicza potrzebę uczestniczenia do punktów, w którym to zaangażowanie jest niezbędne.

Znajomość metodyki potwierdzana jest międzynarodowym certyfikatem PRINCE2® na trzech poziomach znajomości: Foundation, Practitioner oraz Professional.

Certyfikaty te potwierdzają profesjonalizm osób zarządzających projektem w różnych rolach, takich jak Kierownik Projektu, Kierownik Zespołu czy Komitet Sterujący, jak również w wielu środowiskach są po prostu wymagane jako potwierdzenie kwalifikacji.

Misja naszej organizacji brzmi: „W nowatorski sposób dostarczać naszym Klientom profesjonalne szkolenia adekwatne do ich potrzeb, akcentując praktyczny wymiar poznanych technik i możliwość ich natychmiastowego zastosowania.”

O mnie

Witaj, nazywam się Dariusz Polak i jestem trenerem i współwłaścicielem firmy szkoleniowej Future Think. Od wielu lat jestem czynnym trenerem i konsultantem w obszarze zarządzania projektami. Moje doświadczenie staram się przekładać na ciekawie prowadzone szkolenia, w szczególności z metodyki PRINCE2, poparte wieloma prawdziwymi przykładami.  Brałem udział w projektach, w których pełniłem role kierownika zespołu, kierownika projektu, a także członka komitetu sterującego.

Dzisiaj jestem akredytowanym trenere brytyjskich metodyk zarządzania projektami PRINCE2®, zarządzania programami MSP® (Managing Successful Programmes), a także zarządzania usługami IT ITIL®. Posiadam certyfikaty Agile Project Management, Agile Programme Management, Portfolio, Programme and Project Offices® (P3O).

Wiem, jak ważne jest odpowiednie przekazywanie wiedzy innym, dlatego postanowiłem zaoferować ją zarówno w tradycyjny, jak i nowoczesny sposób. Opracowaliśmy pierwsze polskie akredytowane szkolenia w wersji całkowicie e-learningowej, które pozwala jeszcze lepiej dopasować czas nauki do swoich możliwości!

Pozdrawiam i życzę spokojnej nauki oraz zdobycia wymarzonych certyfikatów!

Dołącz do nas

Zapraszamy do współpracy trenerów jak i osoby, które zaczynają dopiero przygodę z uczeniem innych. Jeśli jesteś zainteresowany pracą z ludźmi, lubisz uczyć i chciałbyś zostać specjalistą zarządzania projektami i przekazywać swoją wiedzę innym – zapraszamy!

Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów, ale nie jest to warunek konieczny!

Wyślij do na swoje CV na adres: biuro@futurethink.pl

Czekamy na Ciebie !

Prosimy o dopisanie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Future Think Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).