Nasze podejście do szkoleń stacjonarnych 
Wiedza to inwestycja! Chęć rozwoju, nadążanie ze zmianami w organizacji oraz optymalizowaniem sposobów kontroli i wdrażania innowacyjnych przedsięwzięć są powodem, dla którego każdy, niezależnie od pełnionej roli i zajmowanego stanowiska powinien nieustannie poszerzać swoją wiedzę i zdobywać doświadczenie.
Szkolenia stacjonarne są klasyczną i wciąż chętnie wybieraną formą zdobywania wiedzy.

Wady i zalety szkoleń stacjonarnych
- Jedną z największych zalet jest to, że szkolenie prowadzone jest przez „żywego” trenera, który prowadząc szkolenie i odpowiadając na pytania, na bieżąco wspiera proces szkoleniowy i dopasowuje go do oczekiwań słuchaczy.
- Praca w grupie – kolejną zaletą jest obecność innych uczestników, którzy dzielą się swoim doświadczeniem w przedmiocie szkolenia, a także pozwalają spojrzeć na te same zagadnienia z innej perspektywy.
- Ty również możesz dzielić się własnymi przemyśleniami, a nawet nawiązać relacje zawodowe lub nowe znajomości.
- Poruszanie zagadnień, których nie ma w materiałach szkoleniowych w zależności od potrzeb uczestników – oczywiście pod kontrolą trenera, który również może służyć pomocą i swoim doświadczeniem.
- Wspólne ćwiczenia angażujące w pracę i pozwalające na zrozumienie treści merytorycznej szkolenia.
- Mile i ciekawie spędzany czas!
- Dla wielu uczestników największą wadą tego typu szkoleń jest konieczność fizycznej obecności na sali szkoleniowej i sztywne trzymanie się ustalonego z góry harmonogramu. Niejednokrotnie wynika to z dynamicznie zmieniających się zobowiązań w pracy oraz trudności z dojazdem.
- Szkolenia stacjonarne często wiążą się z wyższym kosztem – koszt sali, trenera, nieraz noclegów, gdy szkolenie odbywa się w dużej odległości od miejsca zamieszkania.