Zapraszamy na stacjonarne szkolenia otwarte od września !

Drodzy Klienci !

W związku z częstymi zapytaniami dotyczącymi planowanych terminów szkoleń, informujemy, że w okresie wakacyjnym nie prowadzimy ogólnodostępnych stacjonarnych szkoleń otwartych.

W okresie wakacyjnym realizujemy szkolenia stacjonarne jedynie dla grup zamkniętych. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani przeprowadzeniem szkolenia dla dedykowanej grupy zamkniętej, prosimy o kontakt mailowy pod adresem biuro@futurethink.pl

Wszystkich Klientów indywidualnych zapraszamy na szkolenia stacjonarne od września . Kalendarz szkoleń zostanie opublikowany w drugiej połowie sierpnia. Zachęcamy do śledzenia aktualności.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że cały czas dostępne są szkolenia w formie e-learningowej, które można realizować w dowolnym czasie i miejscu. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty akredytowanych szkoleń e-learningowych. Możesz zdobyć wiedzę w przystępny sposób, w wybranym przez siebie terminie i miejscu oraz uzyskać certyfikat AXELOS dla szkoleń z metodyki PRINCE2 Foundation i Practitioner oraz certyfikat APMG dla szkolenia Agile PM Foundation.

ZAPRASZAMY!