ITIL4 Foundation – nowy podręcznik w naszej ofercie !

Drodzy Klienci !

Z przyjemnością informujemy, że poszerzyliśmy naszą ofertę podręczników o absolutną nowość na rynku – podręcznik ITIL 4 Foundation, jako pierwszą z planowanej serii książek ITIL w nowej 4 wersji.

ITIL 4 dostosowuje większość istniejących praktyk ITSM do szerszego kontekstu bazującego na doświadczeniu klienta (ang. Customer experience), strumieniu wartości (ang. Value streams) oraz cyfrowej transformacji (ang. Digital transformation), wykorzystując w tym doświadczenia Lean, Agile oraz DevOps. ITIL 4 wskazuje organizacjom wytyczne pozwalające sprostać obecnym wyzwaniom zarządzania usługami i wykorzystać w tym celu potencjał nowych technologii informatycznych.

Podręcznik jest oryginalną publikacją AXELOS, dostępny na dzień dzisiejszy jedynie w wersji angielskojęzycznej. Jest oficjalnym podręcznikiem, przygotowującym do egzaminu ITIL4 Foundation, dostępnym na stronie Peoplecert.

Zapraszamy do sekcji Podręczniki w naszej ofercie, gdzie można książkę kupić. Wszystkie nasze podręczniki dostępne są od ręki !

ZAMÓW JUŻ TERAZ!