E-learning

Nasze podejście do e-learningu   

W dzisiejszych czasach wszechobecnej technologii jedną z coraz bardziej powszechnych i dostępnych form szkoleniowych jest e-learning. Nasza firma wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu użytkowników umożliwia ukończenie akredytowanych szkoleń z zarządzania projektami bez wychodzenia z domu!

CZYM JEST E-LEARNING

E-learning jest jedną z form nauczania, w dużej mierze wykorzystującą dobrodziejstwa rozwoju techniki oraz dostępności usług IT, a w szczególności Internetu. Pozwala na ukończenie szkolenia bez konieczności fizycznej obecności w sali wykładowej, co dla wielu osób jest barierą i dodatkowym kosztem. Szkolenie może być realizowane na dowolnym medium spełniającym minimalne wymagania techniczne takim jak komputer, laptop, tablet, smartfon czy inne.

Szkolenia e-learningowe posiadają swoje specyficzne cechy, między innymi tworzenia takich szkoleń. Profesjonalny lektor, ciekawa grafika, interakcja z użytkownikiem to cechy, które wciąż podnoszą jakość szkoleń e-learningowych.

Wady i zalety e-learningu

 • Jedną z największych zalet jest to, że szkolić się można w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca. Można uczyć się we własnym tempie, bez konieczności dopasowywania się do ścisłych ograniczeń czasowych w szkoleniu tradycyjnym lub do innych uczestników kursu. Nie ma potrzeby fizycznej obecności, co pozwala oszczędzić czas i lepiej dopasować plany uczestnika.
 • Możliwość wielokrotnego powtarzania fragmentów szkolenia, aż do pełnego opanowania materiału. Ponowne odtwarzanie ćwiczeń i testów, aż do uzyskania przekonania, że dany materiał nie będzie przeszkodą na egzaminie.
 • Dzięki ewaluacji i ocenie szkoleń przez uczestników, jakość szkolenia jest nieustannie dopasowywana, tak aby w maksymalnym stopniu spełnić wymagania uczestników szkolenia.
 • Niezależność od innych kursantów – nieśmiałość i obawa wynikająca z braku doświadczenia nie ma wpływu na przyswojenie wiedzy merytorycznej, brak czynnika powodującego dominację lub alienację uczestników w grupie ze względu chociażby na wiek czy doświadczenie zawodowe.
 • No i oczywiście niezaprzeczalna zaleta e-learningu – to samo szkolenie, z tym samym egzaminem potwierdzającym umiejętności możesz mieć dużo taniej! Ceny szkoleń e-learningowych, ze względu na brak kosztów wynikających z korzystania z sali szkoleniowej, czy wynagrodzenia trenera są czasem kilkukrotnie niższe niż cena szkoleń tradycyjnych.
 • Dla wielu osób największą wadą szkoleń e-learningowych jest brak możliwości porozmawiania „na żywo” z prowadzącym szkolenie/trenerem. Argumentują to tym, że czasami pojawiają się pytania dotyczące zakresu szkolenia, na które nie ma w materiale odpowiedzi lub jakaś część materiału jest niezrozumiała. Całkowicie to rozumiemy, dlatego …

  MAMY ROZWIĄZANIE!!!

  Dodatkowo w ramach naszej oferty prowadzimy sprzedaż konsultacji online umożliwiającej kontakt z trenerem, który wyjaśni wszelkie zawiłości z zakresu szkolenia! Za niewielką opłatą, będziesz mieć trenera tylko dla siebie, który wyczerpująco odpowie na wszystkie Twoje pytania. Zarówno forma (skype, telefon), jak i termin konsultacji każdorazowo jest uzgadniany telefonicznie.
 • Drugą z cech, które w oczach uczestników są negatywnymi, jeśli chodzi o e-learning to konieczność posiadania motywacji, samodyscypliny oraz chęci do samodzielnego uczenia się. I na to mamy rozwiązanie. Dajemy Ci aż 3-miesięczny dostęp do szkolenia, w trakcie którego możesz zapoznawać się z materiałem. Ponadto oferujemy możliwość zakupu dodatkowych testów egzaminacyjnych, abyś miał pewność, że jesteś właściwie przygotowany do egzaminu!